Praktické

Zasazení hry

Čas a místo hry zcela odpovídá realitě, nebudete muset studovat sáhodlouhé materiály nebo se učit spoustu jmen. Hra staví na uvěřitelnosti a civilnosti, i přes to ale občas přiznaně odbočí do komična a místy možná až na kraj fantazie.

Kdy se bude hrát

Hrát se bude v termínu 29.7. – 30.7. 2022, s tím, že je nezbytně nutné se zúčastnit také online předherního workshopu, který proběhne individuálně nejpozději týden před hrou. Hra tedy vyžaduje jeden celý den dovolené (pátek 29.7.).

Kde se bude hrát

Hra se bude většinu času odehrávat v krásném prostředí středních Čech, v malebném Posázaví. Začátek hry bude individuální pro každou ze skupin.

Jídlo, pití a spaní

Vzhledem k tomu, že hra se bude odehrávat ve vesnicích a menších městech s obchody a hospodami, nebude jídlo ani pití zajištěno. Ubytování bude pro většinu herních skupin zajištěno v pátek a v sobotu.

Cena hry

Cena hry byla stanovena na částku 1500. Jsme si vědomi, že to není málo peněz, ale vzhledem k nákladům hry pro nás není možné ji udělat levněji.

Storno podmínky

Jelikož příběh Epizod se vždy nově spolu-vytváří pro každou hráčskou skupinu, není možné se odhlásit se a žádat nazpět poplatek jinak než jako celá skupina. V případě, že skupině odpadne spoluhráč, tak si skupina musí najít vhodnou náhradu sama. I v případě náhradníků však trváme na tom, aby se jednalo o hráče, který do ní lidsky zapadne. Při odhlášení celé skupiny 1 měsíc před hrou je storno poplatek 50% uhrazeného účastnického poplatku, při stornu 15 dní před hrou 100% uhrazeného účastnického poplatku.

Kostým

Kostým a případné doplňky si hráči připravují sami na základě skupin a postavy. Nutné rekvizity dostanete od nás.