Praktické

Zasazení hry

Čas a místo hry zcela odpovídá realitě, nebudete muset studovat sáhodlouhé materiály nebo se učit spoustu jmen. Hra staví na uvěřitelnosti a civilnosti, i přes to ale občas přiznaně odbočí do komična a místy možná až na kraj fantazie.

Kdy se bude hrát

Hrát se bude v termínu 30.7. – 1.8. 2021, s tím, že je nezbytně nutné se zúčastnit také předherního workshopu v neděli 25.7. 2021. Hra tedy vyžaduje jeden celý den dovolené (pátek 30.7.). Pro některé skupiny bude v případě zájmu možné začít již ve čtvrtek večer (29.7.)

Kde se bude hrát

Hra se bude většinu času odehrávat v krásném prostředí středních Čech, v malebném Posázaví. Začátek hry bude individuální pro každou ze skupin.

Jídlo, pití a spaní

Vzhledem k tomu, že hra se bude odehrávat ve vesnicích a menších městech s obchody a hospodami, nebude jídlo ani pití zajištěno. Ubytování bude pro většinu herních skupin zajištěno v pátek a v sobotu.

Cena hry

Cena hry byla stanovena na částku 1500. Jsme si vědomi, že to není málo peněz, ale vzhledem k nákladům hry pro nás není možné ji udělat levněji.

Storno podmínky

Jelikož příběh Epizod se vždy nově spolu-vytváří pro každou hráčskou skupinu, není možné se odhlásit se a žádat nazpět poplatek jinak než jako celá skupina. V případě, že skupině odpadne spoluhráč, tak si skupina musí najít vhodnou náhradu sama. I v případě náhradníků však trváme na tom, aby se jednalo o hráče, který do ní lidsky zapadne. Při odhlášení celé skupiny 1 měsíc před hrou je storno poplatek 50% uhrazeného účastnického poplatku, při stornu 15 dní před hrou 100% uhrazeného účastnického poplatku.

Kostým

Kostým a případné doplňky si hráči připravují sami na základě skupin a postavy. Nutné rekvizity dostanete od nás.