Přihlašování

Přihlašování na Epizody z cest bude probíhat přihlašovacím formulářem, který najdete ZDE. Přihlašování na naši hru bude spuštěno 14.3 v 20:00, uzavře se 27.3. ve 23:59. Součástí přihlašovacího formuláře letos bude průvodní dopis, ve kterém se skupina hráčů představí a popíše, proč by zrovna oni měli být vybráni.

Hráči se přihlašují ve čtyřčlenné skupině. Vzhledem k tomu, že drtivou většinu hry budete ve skupinách, ve kterých se přihlásíte, je pro hru nutné vybrat si partu lidí, se kterými si skutečně chcete zahrát a nejsou Vám neznámí. Protnutí či setkání jednotlivých skupin budou spíše sporadická. Přihlášku bude za celou skupinu podávat vždy jeden zástupce.

Věříme, že covidová situace bude v létě lepší a hra se tak bude moci uskutečnit bez problémů. Kdyby to ale s covidem nevypadalo dobře ani měsíc před hrou, vyhrazujeme si právo hru neuvést (dáme Vám finálně vědět do konce června).

Přihlašování není formou “nejrychlejší bere”. Bude časový interval, ve kterém budete moci zasílat své přihlášky. Letos jsme se rozhodli nejít cestou losování a finálního obsazování bude zahrnovat více faktorů, mezi nimi budou zejména vyhodnocení přihlášky, ale také typecast nebo osobní preference.. Chceme dosáhnout maximálního herní zážitku přihlášených a tyto přístupy nám takový výsledek umožňují.

Na jednu hru bude vybráno pět až šest skupin. Cílem tedy není obsadit všechny skupiny, které jsou na výběr. Skupiny se nebudou duplikovat, každá skupina se objeví ve hře pouze jednou (nestane se tedy, že by se potkali dvě trampské skupiny).

Po ukončení přihlášení dostanou hráči informace od organizátorů. Ty budou obsahovat praktické informace a nějaké nastínění hry jejich skupiny. Hráči pak budou mít prostor se začít připravovat na hru ve skupině. Výsledný obsah si ale hráči budou teprve dotvářet na workshopech, které proběhnou v neděli týden před samotnou hrou a na kterých je nutná účast všech hráčů. Přihlášením na tuto hru hráči souhlasí s participací na tvorbě herního zážitku a jsou za něj spoluzodpovědní. Předem tedy znovu upozorňujeme, že hráčům do rukou nespadne plně naskriptovaná hra a detailně napsané postavy.